İzmir Masaj

 

Processing your request, Please wait....

Masajınızı Uzman Ellere Yaptırın

Günün yorgunluğundan, stresinden veya ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız bir izmir masaj salonuna gidebilirsiniz. Kendinizi tecrübeli ellere bırakıp, masöz ya da masör yardımıyla iyi hissedebilirsiniz.

Hangi Masajlar Uygulanıyor?

Vücudun farklı bölgeleri ve farklı sinirleri olduğu için her bölgeye farklı uyarıcı ve terapi uygulaması yapılması önemlidir. Rahatlamak ve ağrılardan kurtulmak istiyorsanız, kişiye ve uygulamaya farklı olarak 160 masaj çeşidi bulunuyor. Burada önemli olan hangi masajın size iyi geleceğidir.

izmir masaj

Bu konuda da izmir masaj ya da masörün bilgi ve tecrübesi devreye giriyor. Anatomi ve insan psikolojisi alanında da yeterli bilgiye sahip bu kişiler size en doğru masaj yöntemini tespit edip, uyguluyorlar. Genel olarak uygulanan masaj türleri şunlardır;

İsveç Masajı; Stresliyseniz ve vücudunuzda bir gerginlik hissediyorsanız masöz izmir olarak bu yöntemi uyguluyorlar. Masaj yağları uygulanarak, 60 dakikalık seansta, genel bir rahatlama, kaslarda gevşeme, kan dolaşımında hızlanma hissediyorsunuz.

Anti Selülit Masajı; Vücudunuzda oluşan selülitleri ve oluşturduğu ödemleri ortadan kaldırmak için yapılır. Masaj aletleri, yağları ve masöz İstanbul uzman elleri sayesinde toksinlerin dışarı atılması sağlanır, dolaşım sisteminin düzenli çalışması sağlanır ve selülitin neden olduğu şekil bozukluğu giderilir.

Derin Doku Masajı; Kronik bel, boyun ve baş ağrıları ve kas gerginlikleri için uygulanıyor. Özel masaj yağlar uygulanıyor. Bel veya boyun fıtığı olanlara uygulanmıyor.

Baş-Omuz Masajı; Baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun tutulması, ağrıları gibi durumlarda uygulanıyor. Özel aroma terapi yağlar uygulanıyor. Burada masajın şiddeti hafif ve daha yavaş uygulama yapılıyor. Sağlıklı saçlara kavuşmak istiyorsanız bu masajı deneyebilirsiniz.

Masajla Yorgunluğunuzu Atın

İnsanlar rahatlamak, ağrılarından ve stresinden kurtulmak için masaj salonlarına gidiyorlar. Fakat sektörde kaliteli hizmet vermeyen salonlar nedeniyle birçok kişi sağlıklı bir masaj hizmeti alamıyor. Vücudun farklı ağrı bölgeleri ve sinir uçları olduğu için profesyonel masaj önemlidir. Alanında deneyimli ve bilgili masöz ve masörlere masaj yaptırmaya dikkat etmelisiniz.

Kimler Masaj Yaptırmalı?

Herhangi bir ağrınız veya şikayetiniz olmasa bile düzenli olarak masaj yaptırmalısınız. Masaj aynı zamanda bir terapi yöntemi olduğu için, seans sonunda kendinizi kuş gibi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Kan dolaşımınız hızlanır, kaslarınız gevşer, dolaşım sisteminiz düzene girer, eklem tutulmalarınız azalır.
Kronik olarak, baş, boyun ve bel ağrısı çekenler özellikle masaj yaptırmalıdırlar. Fakat bel veya boyun fıtığınız bulunuyorsa masaj sizlere önerilmiyor. Duruş probleminiz bulunuyorsa masöz İstanbul salonu masörlerine görünmelisiniz.

Masajlar Nasıl Uygulanıyor?

Her insana ve her bölgeye aynı masaj tekniği uygulanmıyor. Rahatlamak veya ağrılarınızdan kurtulmak istediğinizde 160 masaj tekniğinden size en uygun olanını masöz seçiyor. Masöz veya masör kadar uygulanan teknik, kullanılan aletler ve terapi yağları da önemlidir. Gittiğiniz izmir masaj salonunda buna dikkat etmelisiniz.

Masaj türlerinde genel olarak; İsveç, Tai, anti selülit, baş-omuz, derin doku, aroma terapi, dolaşım, sırt ve ayak masaj türleri kullanılıyor. Sedye gibi bir zemin üzerine yüz üstü uzanıyorsunuz. Gözlerinizi kapatmanız, terapiyi daha hissetmenizi sağlayacaktır. Sinirleri uyaran ve hoş koku yayan çiçekler ve masaj yağları kullanılıyor. Masaj yaptıracağınız bölgeye bağlı olarak masaj aletleri kullanılıyor. Bunun dışında masör ve masözler elleriyle masaj yapıyorlar.

Listing ID: 4185febc90ad0cfd

30 Aralık 2020 03:30

This ad has expired

Comments