Karşıyaka Masöz

 

Processing your request, Please wait....

Karşıyaka masöz profillerinin yer aldığı geniş kapsamlı masaj sitemizden sadece en iyi terapistleri bulabilirsiniz. Sürekli güncel bulunan masaj sitemizi sizler için sürekli güncel ve anlaşılır vaziyet de tutmaktayız. Masöz bayan profillerine yer verdiğimiz sayfamızda terapistin bilgilerini bulabilir ve direkt olarak masözlerden hizmet bilgisi alabilirsiniz.

Karşıyaka masöz bayan terapistler ile keyifli bir masaj hizmeti almanız için tek yapmanız gereken. Şikayetleriniz doğrultusunda size en verimli masaj hizmeti verecek olan terapisti seçip randevu talebinde bulunmak olacaktır.

karşıyaka masöz

 

Karşıyaka Masöz

 

Aromaterapi: Bu masaj tekniğinde şifalı bitkilerin yağlarından yararlanılarak uygulanır. Bu yağlar diğer yağlara oranla daha kolay emilir ve etkileri oldukça güçlüdür. Sağlık ve güzelliğiniz için iyi bir masajdır.

Akupressur: Vücudun belli noktalarına parmakla baskı yapılarak uygulanır. Ağrılarınızı dindirmekte ve rahatlatmakta en güzel çözümdür. Sinire ve uykusuzluk içinde oldukça etkilidir. İdrar ve ishali önler, iltihap ve enfeksiyonlara iyi gelir.

Bağ dokusu masajı: Migren, hormonel rahatsızlıklar dahil olmak üzere pek çok hastalığa iyi gelir ve vücudun değişik yerlerindeki ağrılarına iyi uygulanır.

Champissage (baş masajı): Bu teknikte kişi giyiniktir ve özel yağlarla masaj uygulanır. Hintçe champi kelimesinden türemiştir. Konsantrasyonu arttırır, zihni dinlendirir, göz yorgunluğuna, baş, boyun ve omuz ağrılarına iyi gelir. Strese bağlı uykusuzluk problemlerinizi giderir, lenf akışını ve kan dolaşımını hızlandırır.

İsveç usulü masaj (klasik masaj): Vücuda kısmen ya da tamamen uygulanan bu masaj tekniği ile kan dolaşımı hızlanır, dokular ve hücreler canlanır. Düzenlenen dolaşım sayesinde kas gerilimi azalır ve konsantrasyon güçlenir. Yorgunluk ve stresinizi atmada yardımcı olur.

Lenf drenaj: Spor ve diyetle verilen kilolar sonucu gevşemiş olan vücudu sıkılaştırmak, biriken toksinleri ve ödemi atmak, metabolizmayı hızlandırmak için elle uygulanan bir tekniktir.

İzmir Uygun fiyatlı Masaj Hizmetleri

Karşıyaka Masöz kadrosuna başvurduğunuz zaman en iyi sonuçları alacağınıza garanti verebiliriz. Yine burkulmalarda, kazalarda ve yaralanmalarda ve kasların gevşetilmesinde de masaj yapılır. Aktivitelere başlamadan önce yaptıracağınız masaj kan dolaşımınızı hızlandıracak ve kaslarınızın ısınmasını sağlayacaktır.

Böylece yaptığınız işten daha çok verim alacak ve daha az yorulacaksınız. Masöz uzman kadrosu ve personeliyle sizlere hizmet veriyor. Temiz ve hijyenik masaj salonları ile sizler için en iyi masaj tekniklerini uyguluyor. Unutmayın masaj teknikleri doğru uygulandığı sürece vücudunuz sıhhat bulacak ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Listing ID: 515ff0f9f340ca7

Comments