Bayraklı beyaz eşya servisi denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer almamız her zaman gurur vermektedir. Gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerine en kısa sürede karşılık vermekteyiz. Orijinal parça kullanımından şaşılmamasından dolayı yapılan işlemlere garanti vermekten çekinmiyoruz. Tarafımızdan yapılan işlem sonrasında gözünüz arkada kalmayacaktır. Her hangi bir problemde bayraklı beyaz eşya servis bir telefon kadar uzağınızdadır.


Bayraklı teknik servis elemanlarımız iyi eğitim almış, tecrübeli kadrodan oluşur. Her hangi bir beyaz eşya arıza durumunda profesyonelce müdahalede bulunabilirler. Piyasada bir çok beyaz eşya tamircisi olmasına rağmen, birçoğu işi yapmak için gereken niteliğe, deneyim ve özveriye sahip değildir. Bu yüzden Bayraklı beyaz eşya tamircisi ararken teknik bilgisi iyi olan servis çağırmanız gerekir. Firmamız; buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, televizyon tamiri, fırın tamiri, termosifon tamiri ve süpürge tamiri konusunda güncel kalarak en yüksek seviyede düzenli teknisyenlere sahiptir.

Kapsamlı hizmetlerimizden bir tanesi de işi hızlı bir şekilde sonlandırıyor oluşumuzdur. Böylelikle gün içerisinde varsa bir programınız bunu bozmamış olursunuz. Çünkü sizin tüm gününüze hükmetmeden en kısa zaman aralığında işleminiz çözülür. Maliyet ve zaman tasarrufu demek üstün konforun ta kendisidir. İzmir Bayraklı beyaz eşya servisleri arasından seçim yaparken bu şartları mutlaka göz önünde bulundurun. 

Bayraklı beyazeşya servisi en zorlu sorunlarda dahi hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Ekibimiz sürekli gelişen teknolojiden faydalandığı için başa çıkacak kapasite elimizde bulunmaktadır. Araçlarda yedek parça anlamında geniş yelpazeye sahip olmaktayız. Arıza durumunda makineyi almaya gerek duymadan anında karşılık vermemiz mümkündür. Beyaz eşyaların şuan için hayatımızda ne kadar kritik öneme sahip olduğunu biliyorsunuzdur. Fark etmeden gün içerisinde birçoğunu sürekli kullanmaktayız. Bu sebepten dolayı arıza durumunda bir gün bile beklemek zor olacaktır. Bu yüzden bayraklı beyaz eşya tamiri konusunda gününde destek vermekteyiz.

Müşterilerle olan ilişkilerimiz onlardan gelen referanslar olarak bize artı değer katmıştır. Çırağından ustabaşına kadar amacımız müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır. Alanında akredite olmuş uzman çalışanlarımız için bu pekte zor olmamaktadır. Bu denli bilgi birikimin dışında fiyatlarında makul olması her zaman bizi tercih sebebi yapmıştır. Kullandığımız malzemelerin uzun yıllarca dayanması da, referans sağlama konusunda oluşan nedenlerden biridir. Unutmayın, bilgisiz servisler cihazda kalıcı hasara yol açabilir. Eğer talihsiz problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız kaliteden şaşmayın.

İşe alınan elemanlar öncelikle test edilerek disiplinli bir şekilde eğitime tabii tutulmaktadır. İyice kontrolleri yapıldıktan sonra adreslere gitmeye başlamaktadır. Bu konuda hassasiyet ve ciddiyetle çalışmamızı sürdürmekteyiz. Yapılan işlem sonrasında cihaz kısa sürede tekrar arıza yaparsa kesinlikle ek ücret ödemezsiniz arıza tamamen sonuçlanana kadar garantimiz altındadır.

Çağımızın adeta şartlarından olmuş olan beyaz eşyalar çok geniş bir yelpazeye sahip olmuştur. Ülkemizde bunu çok iyi değerlendirip Almanya, İtalya ve Çin gibi ülkeleri sollayarak zirveye ulaşmıştır. Şuanda Türkiye beyaz eşya sektöründe üreticilik esasında 1 numaralı konumdadır. Buda ciddi bir istihdam yaratmış olup ekonomiye olumlu yönde katkı sağlamıştır. İhracat piyasasında Türkiye’nin yüz akı olmuş ve lokomotifi olmuştur. Sadece satış rakamları olarak değil bunun yanı sıra kaliteli ürün üretme konusunda da başarıya sahip olunmuştur.

Alacağınız beyaz eşyanın arızalanması tabi ki de son ihtimal olarak kalmalıdır. Bunun için beyaz eşya alırken uzun ömürlü olmasını istemek en doğal hakkınızdır. Aniden karar vermek sizi hataya sürükleyebilir bu yüzden değerlendirip, düşünüp öyle bir karara varın. Sonra, ben bunu niye düşünmemiştim, bu neden böyle bana kimse bunu söylememişti gibi yakınmayın. Fizibilite çalışmasını gerekli mecralardan gerçekleştirin ki doğru ürünü aldığınıza emin olun. Bütçenize uygun, enerji sınıfı iyi kıvamda olan, fonksiyon yapısı size göre olanı satın almanız mantıklı olacaktır.

Bize mail yoluyla geri dönüşleri bildirebilirsiniz. Sizden gelen mailleri değerlendirip kendimizi ona göre düzenleme şansı buluyoruz. Sizden gelen mailler arasında sürekli müşteri memnuniyetini görmekteyiz. Mail örnekleri;

Mehmet İhsan Şendoğdu:  Buzdolabım soğutmasını kesince tamir gerektiğini düşündüm ve sizi aradım. Sadece birkaç saat sonra gelmesi beni çok şaşırttı hiç bu kadar hızlı olabileceğini düşünmemiştim. Yanlarında olan yedek parça sayesinde anında yapıldı. 1 hafta geçti ve eskisi gibi sorunsuz çalışıyor. Tekrardan teşekkür ederim.

Tahsin Yıldırım: Bulaşık makinem için daha önceden servis çağırdım gelip baktılar yalnız çok yüksek fiyat verdiler. Daha sonra buraya girerek size fiyat sordum aynı parça için çok daha uyguna fiyat aldım ve işim çözüldü. Çok memnun kaldım.

Funda Jale Tezcan: Çamaşır makinem çalıştırınca şartel attırıyordu zarar verecek diye korktum ve bunu da size bildirdim. Birkaç gün sonrasına geleceğini düşünürken 2 saat gibi kısa bir sürede gelip arızayı burada giderilmesi beni çok memnun etti teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasibe Aynur Gezer: Makinemin arızası için daha önce 2 yere göstermiştik fakat çözemediler. Son bir umut olarak sizi çağırdık ve arıza çözüldü. Bizi yeni bir makine masrafından kurtardınız.

Fatih Uslu: Bulaşık makinemdeki arıza için sizi aradığımda telefonla konuştuğum kişiden evime gelen teknisyene kadar son derece kibar arkadaşlardı. Güler yüzlü ve kibar olmaları beni çok mutlu etti. Hizmetinizden memnun olduğumu tekrardan bildirmek isterim. 


Bayraklı beyaz eşya servisi 0(232) 274 25 30 numarasından iletişim sağlayabilirsiniz.

Bayraklı Beyaz Eşya Servisi

bayraklı beyaz eşya servisi, bayraklı beyaz eşya servisleri, bayraklı beyaz eşya tamircisi, bayraklı beyaz eşya tamiri

Bayraklı Beyaz Eşya Tamircisi