Baymak Bornova servis olarak ekiplerimizin arasındaki uygun takım çalışması sayesinde cihazınızın en kısa sürede arızasının giderilmesi hedeflenmiştir. Konusunda her zaman yeniliklere adım atan Baymak, ürün ve servis konusunda hızla değişen sektöre her zaman ayak uydurmuştur.

İzmir Bornova baymak servisinde müşterilerin memnuniyeti ön planda tutulur, incelenir ve onlardan yapılan geri dönüşlere göre rota çizilir. Bizim için her daim müşterilerimizin karar ve fikirleri büyük rol oynamaktadır. Ayrıca çevreye duyarlı ürünler üreterek müşterimizin her zaman takdirini toplamış ve bu yolda devam edilmektedir. Müşteri memnuniyeti maksimum ve mutlu müşteri tablosu alışılmış olmaktadır.

Baymak markası Türkiye'de ilk sıralarda yer almanın dışında dünyaca yaygınlaşan bir marka olmanın gururunu yaşamaktadır. Servislik anlamında da öncü olup bornova baymak kombi servis ve klima servis olarak hizmet vermektedir. Kadrosunda geç ve dinamik teknisyenlerden oluşan ekibimizle gün içerisinde yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizlerin istediği servis anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Kombi ve ya klimayla ilgili her hangi bilgi öğrenmek, teknik destek almak ya da servis desteği için bize 0(232) 274 25 30 numaradan ulaşmanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezimiz dışında bize e-mail adresimizden ulaşabilir servis desteği isteyebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 Baymak kombi ve klimaların bakımlarına önem verip periyodik şekilde yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü bakım cihazların ihtiyaç duyduğu bir gereksinimdir. Klimalar için bakım süresi 6 ay, kombiler için ise 1 yıl olarak öngörmekteyiz. Cihazlarınızın bakımlarını çok bilginiz yok ise kendiniz yapmaya kalkışıp daha büyük sorunlar açmamalı, bornova baymak servisine bırakmalısınız. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz. Teknisyen arkadaşlarımız tecrübeli, bilgili ve dinamik ustalardan oluşmaktadır.

Bornova Baymak Servisi Kombi/Klima

Bornova Baymak Servisi

Bornova Baymak servisi bünyesinde bulundurduğu profesyonel teknik ekip ve tam donanımlı araçlarla baymak kombi ve klimaya o gün içerisinde müdahale edip sizi mağdur durumda bırakmadan işleminizi çözmeyi hedeflemektedir. Baymak cihazlarınıza müdahale edildiği durumda yapılan işleme 1 yıl garanti ve eğer parça değişirse 1 yıl değişen parça garantisi verilir. Servisimiz uygun fiyatlı baymak servisi sağlamak için parça değiştirmeyi en son düşünüp öncelikli hedefi düşük maliyetli olarak halletmeye çalışmaktır.

bornova baymak servisi, baymak bornova servisi, bornova baymak kombi servisi, bornova baymak kombi bakım, bornova baymak servis