bornova miele servisi, miele bornova servisi, bornova miele beyaz eşya servisi, bornova miele iletişim

Bornova Miele Servisi Kesintisiz Hizmet

Bornova Miele Servisi

Kurulduğumuz yıldan itibaren tek hedefimiz müşterilerimize en kısa sürede kaliteli ve titiz hizmet sunmaktır. Sürekli olarak bu çizgiden şaşmadan devam etmekteyiz. Profesyonel ekibimizle bu başarıya ulaşıp sizden memnuniyet bildirimleri aldığımız için gurur duyuyoruz. Gününde hizmet vermemiz sizler için en cezbedici yönümüz oluyor çünkü kimse günlerce servis gelmesini beklemez ve gününde ister.

Miele Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Miele servisidir. Sunduğumuz Miele servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Miele servisi olarak görev yapmaktayız.

Bornova Miele servisi olarak Bornova'nin her bölgesine yakın Miele servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Bornova Miele servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Bornova miele servisi, gelişmiş ekipleriyle 7/24 hizmet anlayışı sayesinde siz miele kullanıcılarını mağdur durumda bırakmadan kaliteli servis hizmeti sunmaktadır. Miele Bornova servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler şu şekildedir; miele buzdolabı, miele çamaşır makinesi, miele bulaşık makinesi, miele ankastre ocak, miele klima ve miele süpürge olmaktadır.

Alman harikası olan bu ürünler uzun yıllar geçse de asla sağlamlığından ve kalitesinden ödün vermediğinden dolayı Bornova miele beyaz eşya servisi teknisyenlerimiz genellikle bakım için gitmektedir. Bu denli sağlam ve kullanışlı olması kullanıcısını mutlu ediyor, aynı zamanda ürünü vazgeçilmez yapıyor. Zaten her biri ömürlük makine olduğu için alan kişinin 8-10 yılda bir değişime gitmesine hiç gerek yok, daha uzun yıllar rahatlıkça kullanılabilir.

Miele cihazınızda arıza olduğunda veya bakım yaptırma gereksinimi duyduğunuzda Bornova miele servisini,0(232) 274 25 30 numaralı çağrı merkez hattından arayabilir, acil servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servisimiz gün içerisinde sizlere hizmet sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yaptığı her işinde arkasında bulunmaktadır.