Cihazınızın bakım ihtiyacı için ve ya cihazınız arıza yaptığında bize 0(232) 274 25 30 numaralı hattımızdan servis talep edebilirsiniz. Servisin en kısa zamanda geleceğinden şüpheniz olmasın. Biliyoruz ki günümüzde elimiz ayağımız gibi olan bu cihazların 1 saat bile olmaması bazen mağdur durumda bırakabiliyor. İşte böyle durumlarda Bornova Vaillant servis size acil servis hizmeti sağlayıp profesyonel ekipleriyle en kısa zamanda işleminizi yapacaktır. Ayrıca arıza ve bakım işlemleri dışında vaillant termostat takımı konusunda da yardımcı olmaktayız. İlgili markaya özel servis hizmeti sağlamaktayız. Servisimiz orijinal vaillant yedek parçası kullanmaktadır.

Bornova Vaillant Servisi

Bornova Vaillant Kombi Servisi

Bornova Vaillant kombi servisi olarak size önerimiz cihazlarınıza önem verip en geç senede 1 defa mutlaka bakımını yaptırmanızdır. Aksi takdirde ansızın gerçekleşen arızayla sizin hem maddi hemde beklenmedik zamanda hazırlıksız yakalanmanızı istemeyiz. Vaillant servisimiz kombi bakımınızı yaptığında cihazın arıza verme ihtimali %80 düşmektedir. Buda hafife alınmayacak derecede önemli orandır. Ayrıca cihazın performansı yükselmekle kalmaz %15' e kadar tasarrufta sağlamaktadır. Vaillant Bornova Servisi varsa her zaman tasarruf var demektir.

Vaillantyoğuşmalı, yoğuşmasız her tür kombiyle göz doldurmaktadır. Özellikle son teknoloji harikası ecoTec Pro tam yoğuşmalı kombide %107 varan yüksek verimle doğal gaz tasarruf imkanı, duşta suyun sıcaklığını sabit tutan Aqua sensör teknolojisi, sadece doğal gaz değil aynı zamanda elektrik tüketimindeki tasarrufu gibi seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun kombi olduğunu kanıtlamıştır. Gelişen servis ağıyla birlikte 7 yıla kadar uzayan ek garanti sistemiyle cihazlarınızın ömrüne ömür katmaktadır. Vaillant kombi fiyatları konusunda teknik hizmet kısmına baktığımızdan dolayı pek fikrimiz olmamaktadır. Cihazı alırken bakım sözleşmesi yaptırmayı da unutmayın. Bakım sözleşmesine göre her yıl vaillant teknik elemanları gelip cihazın temizliği ve kontrolünü yaparlar. Kontrollü cihaz demek daha uzun ve tasarruflu demektir. Ayrıca üstün teknolojilerinin yanı sıra arkasında 142 yıllık Alman teknoloji geleneğini bulundurmaktadır. Uzman ve tecrübeli ekiplerle aynı gün içerisinde servis sağlamak bizim işimizdir. Bornova Vaillant Servis  sağlıklı ve mutlu günler diler. Kaliteli servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bornova Vaillant Servisi profesyonel ve çağdaş ekipleriyle kaliteli hizmet için her zaman hazırdır. Kombi denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi olan Vaillant adeta göz dolduran bir ürün olarak çoğumuzun hayatına girmiştir Bornova vaillant servisi size kaliteli hizmet sunarak sizi hem ürün hem servis bakımından memnun etme hedefini benimsemiştir. İçinizi rahatlatacak güvenlik ve ekonomi dolu bu cihazların arıza ve ya bakımında size yardımcı olacak teknisyenleri de eğitimli ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. 

bornova vaillant servisi, bornova vaillant kombi servisi, bornova vaillant servis, vaillant bornova servisi, bornova vaillant kombi bakım, bornova vaillant klima servisi