Airfel Çiğli servisi aradığınızda acil servis talep edebilirsiniz. Eğer gezici araçlarımız size yakın bölgedeyse anında hizmet sağlamaları mümkündür. 

Airfel kombi ve airfel klimaların bakımlarını da aksatmadan yapmanızı öneririz. Kombiler en geç yılda 1, klimalar ise en geç 6 ayda 1 defa bakım yapılmaya ihtiyaç duyarlar. Kalorifer peteklere de 3 yıl ile 5 yıl arasında tesisat temizliği yaptırmanızı tasarruf ve yüksek performans açısından önermekteyiz.

Çiğli Airfel Kombi Servisi

Dikkat!!! Kombilerin doğal gaz kaçakları, basınç yükselmesi sorunu, sıcak su vermemesi, peteklerin ısınmaması, sesli çalışması gibi sık karşılaşılan problemlerde bizden destek alabilirsiniz. Kombinin bulunduğu ortamda gaz kokusu duyarsanız hemen ana vanayı ve kombinin altında bulunan doğal gaz vanasını kapatıp, kapı ve pencereyi açarak içeriye temiz hava girişini sağlayın. Elektrik prizlerine asla dokunmayınız. Bir süre telefon konuşması da yapmamalısınız. 

çiğli airfel servisi, airfel çiğli servisi, çiğli airfel kombi servisi, çiğli airfel klima servisi, çiğli airfel kombi bakım, çiğli airfel klima bakım

Çiğli Airfel Servisi

Bakımı kombilerde peteklerin havasını almak, klimalarda ise toz filtresini yıkamak olarak görmeyin. Bu sizin kendi başınıza rahatlıkla yapabileceğiniz bir işlemdir. Servisin yaptığı bakımla kesinlikle kıyaslama yapılamaz.

Servis elemanlarımız konusunda tecrübeli ekiplerden oluşup sorunuzu en kısa sürede sonuca ulaştırmaktadır. Çağrı hattımızı arayıp servis kaydı oluşturduktan sonra kaydı alan birimimiz servis kaydını o bölgedeki ilgili teknisyenlere yönlendirir. Sizin bilgilerinizi alan ekipler sonraki 24 saat içerisinde hizmet sağlayıp, kalite ve titizlikle işleminiz sürdürülür.

Çiğli airfel servisimiz sizlere arıza hizmeti verdiğinde airfel kombi veya airfel klimanız da öncelikle tamir yoluna başvururlar. Onarım için elinden geleni yaptıktan sonra cihazda düzelme olmuyorsa illa parça değişimi gerekiyorsa değişilen parçaya 1 yıl servis ve işçilik garantisi verilmektedir. Eğer cihaz 1 yıl içinde aynı arızayı tekrarlarsa ücretsiz olarak yeniden değişimi yapılır.

Çiğli airfel servisi, airfel cihazınızda arıza oluşması durumunda veya bakım, montaj isteği duyduğunuzda 0(232) 274 25 30 numaralı destek hattımızdan bize ulaşıp servis kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza işlemlerine genellikle aynı gün içerisinde, montaj işlemlerine de en geç 24 saat içerisinde ekip yönlendirmekteyiz.

Çiğli airfel servis elemanlarımız her gün onlarca müşterimize hizmet vermekten mutluluk duymanın yanında tecrübelerine tecrübe katmaya devam etmektedir. Böylelikle airfel cihazlarınıza hizmet verdiklerinde arızayı çok kısa sürede bulup sizi meşgul etmemeye çalışırlar.