Konak Protherm Kombi Servisi

Konak Protherm Servisi

konak protherm servisi, protherm konak servisi, konak protherm kombi servisi, konak protherm kombi bakım, konak protherm iletişim, konak protherm kombi arıza

Konak protherm servisi, sizlere kaliteli ve titiz servis anlayışıyla en güzel hizmeti vermekten her zaman gurur duymaktadır. Protherm cihazınız arızalandığında veya bakım ihtiyacı olduğunu düşündüğünüzde bizi 0(232) 274 25 30 numaralı hattımızdan arayıp servis desteği alabilirsiniz. Protherm Konak servisi size en kısa sürede hizmet sunabilmesinin yanı sıra tecrübeli ustalarıyla çok çabuk iş bitirme yeteneğine de sahiptir. 

Hizmet alanımızda şofben, kombi ve termosifon bulunmaktadır. Fakat genellikle Konak protherm kombi bakım olarak hizmet vermekteyiz. Çünkü daha çok kombi ürünleri piyasada olmaktadır. 20 yılı aşkındır bulunan bu marka, orta ve doğu Avrupa’nın önde gelen ısıtma markalarından biridir. Tercih sebebi ise genellikle uygun fiyatlı olmasıdır. Fiyat/Performans çizgisinden değerlendirirsek bu fiyata bu performansta ürün almak gayet mantıklı olmaktadır. 


Konak protherm servise en çok yönetilen sorulardan birkaçı şu şekilde olmaktadır; Protherm nerenin malı? Protherm kombi kim üretiyor? Bunu merak edenler için söylüyorum protherm, Vaillant grup ürünüdür. Bu yüzden yedek parça sıkıntısı ve servis sıkıntısı çekmezsiniz. 

Ürünler hep tüketici isteğine göre belirlenmiş olup memnun kalmanız için her şey yapılmıştır. Amaç en yüksek kalitede hizmet sunup müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Servisimiz işlerini iş birliği ve dürüstlük çerçevesinde yürütüp sizlere uzmanlıkları kanıtlar. Cihazınızı uygun fiyatlı aldığınız gibi aynı zamanda arızalanması durumunda servisinden de makul fiyatlarla faydalanabilirsiniz. 

Konak protherm servis, sadece arızalanma durumlarında değil de bakım işlemleri içinde mutlaka aramalısınız. Bakım kombinin ömrünü uzatıp, daha yüksek performanslı çalışması için gerekliliklerden birisidir. Bizim önerimiz eğer aktif kullanım var ise 6 ayda 1 defa bakım yaptırmanız. Ben çok kullanmıyorum, sadece kışın kaloriferde kullanıyorum, sadece sıcak su olarak kullanıyorum deseniz bile yılda 1 defa bakım yaptırmanız gerekiyor. Çünkü cihaz sürekli su dolaştırdığı için sudaki kireç bile fazla maliyete yol açar.

Konak protherm kombi servisi sizleri sadece tek seferlik müşteri olarak görmeyip devamlılığını düşünür. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak için teknisyenlerimizi eğitip onlara her zaman tecrübe katılmaktadır. Gerekli bilgiler verilir ve geri kalanını sahaya çıktığında müşteri adreslerinde zamanla geliştirirler. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..