Mavişehir Petek Temizliği


Kullandığınız kalorifer peteği en son ne zaman bakım yapıldı ve ya hiç yapıldı mı ? Mavişehir petek temizleme servisi size önerisi en fazla 3 yılda 1 defa bakım yaptırmanızdır. Eğer sizde 3 yıl geçti ama kalorifer tesisatının ve kalorifer peteklerinin bakımı yapılmadı diyorsanız şimdi tam zamanı. 

Mavişehir kalorifer petek temizleme işlemine ne zaman mı ihtiyaç duyarız ? Başlıca petek kirliliğinden kaynaklanan sorunları ele alalım; Kaloriferlerin performansı düştü eskisi kadar ısıtmıyor, çok fazla doğal gaz faturası gelmeye başladı, son 2 peteğim hiç ısınmıyor, son peteklere sıcaklık çok geç geliyor, peteklerin üst kısmı sıcak yalnız alt kısmı soğuk, peteğim ısıtıyor ama sağ kısmı soğuk vb. sorunlarda bilin ki bakım zamanı gelmiştir. 

Petek temizliği yaptırmazsam ne olur ? Eğer yaptırmazsanız gelecek fazla fatura ve az ısınmalar dışında kombinin çalışmasını zorlaştığından dolayı arızalanma ihtimalini arttırmış bulunmaktasınız. Bakım işlemleri için mavişehir petek temizliği ulaşım numarası 0(232) 274 25 30 arayıp randevu alabilirsiniz. Mavişehir tesisat temizliği her zaman hizmetinizdedir.

mavişehir petek temizliği, mavişehir tesisat temizliği, mavişehir kalorifer petek temizleme

Mavişehir petek temizleme teknisyenleri cihazınızda ki tüm kiri, tortuyu gözle göreceğiniz şekilde dışarı boşaltılmasını sağlar. Böylelikle cihazınızın performansı artar ve hem içiniz hem cebiniz rahat olur. Cihazlarda tıkanıklık var ise kombi ısıtmak için daha çok güç sarf eder. Bu yüzden bu konuyu umursamamazlık yapmayalım.

Peteklerin içerisindeki normal şartlarda ulaşılmayan yerlerin petek temizleme makinesi ile özel petek temizleme ilacı kullanılarak basınçla birlikte temizliği yapılmaktadır. Bu şekilde kalorifer peteklerinin içinde bulunan toz ve tortuları dışarı atılma işlemi sağlanır. Uzun zamanlar sonucu biriken tozlar gün geçtikçe peteklerde kirliliğe yol açar ve buda sizin ısınmanıza engel olur. Mavişehir kalorifer petek temizleme sayesinde bu sorundan kurtulmanız mümkündür.