Narlıdere Petek Temizleme İletişim

Narlıdere Petek Temizleme

narlıdere petek temizliği, narlıdere petek temizleme, ayrancıalar tesisat temizliği, narlıdere kalorifer temizliği, narlıdere kombi tesisat temizliği, narlıdere kalorifer bakımı, narlıdere petek temizleme firmaları

Narlıdere petek temizleme olarak sizlere güvenilir, kaliteli ve titiz hizmet sunmayı her zaman öngörmekteyiz. Şimdi bu hizmeti neden almanız gerektiğinden emin olalım. Kullandığınız kalorifer peteği en son ne zaman bakım yapıldı ve ya hiç yapıldı mı ? Narlıdere petek temizleme servisi size önerisi en fazla 3 yılda 1 defa bakım yaptırmanızdır. Eğer sizde 3 yıl geçti ama kalorifer tesisatının ve kalorifer peteklerinin bakımı yapılmadı diyorsanız şimdi tam zamanı. 

Peteklerin içerisindeki normal şartlarda ulaşılmayan yerlerin petek temizleme makinesi ile özel petek temizleme ilacı kullanılarak basınçla birlikte temizliği yapılmaktadır. Bu şekilde kalorifer peteklerinin içinde bulunan toz ve tortuları dışarı atılma işlemi sağlanır. Uzun zamanlar sonucu biriken tozlar gün geçtikçe peteklerde kirliliğe yol açar ve buda sizin ısınmanıza engel olur. Narlıdere kalorifer petek temizleme sayesinde bu sorundan kurtulmanız mümkündür. 

Narlıdere petek temizleme teknisyenleri cihazınızda ki tüm kiri, tortuyu gözle göreceğiniz şekilde dışarı boşaltılmasını sağlar. Böylelikle cihazınızın performansı artar ve hem içiniz hem cebiniz rahat olur. Cihazlarda tıkanıklık var ise kombi ısıtmak için daha çok güç sarf eder. Bu yüzden bu konuyu umursamamazlık yapmayalım.

Narlıdere kalorifer petek temizleme işlemine ne zaman mı ihtiyaç duyarız ? Başlıca petek kirliliğinden kaynaklanan sorunları ele alalım; Kaloriferlerin performansı düştü eskisi kadar ısıtmıyor, çok fazla doğal gaz faturası gelmeye başladı, son 2 peteğim hiç ısınmıyor, son peteklere sıcaklık çok geç geliyor, peteklerin üst kısmı sıcak yalnız alt kısmı soğuk, peteğim ısıtıyor ama sağ kısmı soğuk vb. sorunlarda bilin ki bakım zamanı gelmiştir.

Petek temizliği yaptırmazsam ne olur ? Eğer yaptırmazsanız gelecek fazla fatura ve az ısınmalar dışında kombinin çalışmasını zorlaştığından dolayı arızalanma ihtimalini arttırmış bulunmaktasınız. Bakım işlemleri için narlıdere petek temizliği ulaşım numarası 0(232) 274 25 30 arayıp randevu alabilirsiniz. Narlıdere tesisat temizliği her zaman hizmetinizdedir.

Petek temizliği yaptırmanın sizin tarafınızdan en büyük rolleri ise doğal gaz faturasını azaltmak ve evinizin daha sıcak olmasını sağlamaktır. Eğer bakıma önem vermezseniz peteklerin randımanı düşer ve verimsizlik nedeniyle yine siz zarar görürsünüz. Evinizin tam anlamda ısınması için her peteğin tam performansta çalışması gerekir. Tabi petek temizliği yaptırmanın dışında bu temizliği yapan kişininde önemli olduğunu bildirmekte fayda var. Herkese yaptırılması sakıncalı olup, sadece konusuna hakim ve bu işte uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. Ekiplerimiz narlıdere petek temizleme firmaları dendiğinde en ön sırada yer almaktadır. Kış aylarını sağlıklı ve huzurlu geçirmek istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.


Kış ayında servis peşinde koşmak kabusunuz olmasın. Bakımları zamanında yaptırın ve arıza yapma ihtimalini en aza indirin. Bu bakım size ne mi kazandırıyor? %40'a varan performans artışı ve yakıtta tasarruf yanı sıra arıza yapma ihtimalini en aza indirme gibi avantaja sahip oluyorsunuz. Bakım olmadıkça ısınmakta zorlanan kombi yakıtı daha çok kullanır. Bakımları zamanında yaptırırsanız yakıt tüketimi gözle görülür derecede düşüş sağlar. Narlıdere petek temizleme teknisyenleri işini en doğru şekilde yerine getirerek en verimli şekilde ayarlarını yapmaktadır. Böylelikle kullanımda kolaylığın konforunu da yaşamış olursunuz.