Silverline servisi, silverline kullanıcıları için onarım ve bakım hizmeti sunmaktadır. Servis ihtiyacı duyduğunuzda sizlere aynı gün içerisinde hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Ürünleri ele alacak olursa şu şekildedir; silverline ocak, fırın, ankastre set, bulaşık makinesi, buzdolabı, davlumbaz ve mikro dalgadır. Hizmet verdiğimiz ürün skalası bu şekilde olmaktadır. İhtiyaç durumunda bir telefon kadar yakınınızdayız.

Silverline servisi ekipmanları ile birlikte devamlı olarak sahada gezici ekip bulundurmaktadır. Böylelikle kayıt açtırıldıktan sonra kısa süre içerisinde sizlere hizmet sağlanır. Ekipler kendilerini devamlı olarak geliştiren, disiplinli kadrodan oluşur. Müşteri memnuniyeti esas alınarak en iyi şekilde güler yüzlü ve sorunsuz servis sağlanır. Arıza durumunda eğer parça değişim durumu olursa bir çok yedek parça bulunduğundan dolayı orada değişme imkanı mevcuttur. Eğer araçta mevcut değilse bile en kısa sürede temini sağlanır ve müşteri mağdur edilmeden çözülür. 

Silverline Servisi

Silverline Servisi İletişim

silverline servisi, silverline beyazeşya servisi, silverline iletişim numarası, izmir silverline servisi

Silverline markası bir Türk üretimi olduğu için ayrıca bir gurur yaşatmaktadır. 1994 yılında Amasya’da kurulan bu firma, sektöre gümüşfon ismiyle katılmıştır. İlk giriş aspiratör ve davlumbaz üretimi ile gerçekleşmiştir. İlk 6 sene Türkiye içerisine yapılan satışlardan sonra, ilk ihracat 2000 yılında Bulgaristan’a olmuştur. Yıllar geçtikçe kendini geliştiren bu marka, ilk defa 2008 yılında Türk patent ve marka kurumu tarafından ‘tanınmış marka’ kapsamına girmiştir. Şuanda 5 kıta’da 72 ayrı ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir.

2014 yılına gelindiğinde, dünyanın en büyük 10 davlumbaz üreticisi arasında yer almıştır. Türkiye’de davlumbaz ihracatında 1. Sırada ki yerini korumaktadır. Şuanda 200’ü aşkın sayıda yetkili servise sahiptir. 2012 ve 2014 yıllarında ‘en yenilikçi marka’ ödüllerini almaya hak sahibi olmuştur. Şuanda toplamında 109 adet ödüle sahiptir.

Silverline’ın şuanda 10 farklı kategoride ürün çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan her hangi birinin arıza yapması ve ya bakım ihtiyacı durumunda bizden yardım alabilirsiniz. Çağrı merkez numara 0(232) 274 25 30 olan hattı arayarak destek almanız mümkündür. Bize Pazar günleri de dahil ulaşabilirsiniz. Bizi aradınız ve telefonla çözülemeyecek durum var ise izmir silverline servisi ekipleri çözüm için adrese en kısa sürede gelecektir. Servis almak için bizimle iletişime geçiniz.