Televizyon dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olmamız başarılarımız sayesinde gelen övgülerle gerçekleşmiştir. Sürekli başarıyla endeksli çalışan Torbalı tv tamir 

ekiplerimiz sizleri memnun etmeye çalışmaktadırlar. Yaptığımız her işin arkasında durmamız da buna ek olarak bizi öne sürmektedir. Servis çağrılırken kaliteli ve hızlı olmasını istediğini bildiğimiz için kendimizi buna göre ayarlamaya çalışıyoruz. 

Televizyonlar karmaşık elektronik yapıdan dolayı her ustanın yapabileceği bir şey değildir. O yüzden işi bilen kişilerin yapması daha doğru olur. Tamir ekipmanları yeterli düzeyde olup, gerekli bilgi birikimini tecrübeyle kazanmış ustalarla dolu servisimiz konusunda en iyi gösterilmeye adaydır. Gezici servis araçlarımızda arızaya orada müdahale edebilecek gerekli ekipmanlarımız mevcuttur. Böylelikle sizleri hiç zahmete sokmadan gerekli tüm işlemleri yapıyoruz. 

Her geçen gün gelişen elektronik sektöründe vazgeçilmezlerden biri olan televizyonların arıza onarımını uygun fiyat ve titizlikle yapmaktayız. Sürekli gelişen teknolojide git gide karmaşıklaşan elektronik sistemlerde 4k, HD, 3 boyutlu vs. yeni özelliklere bakmaksızın torbalı tv servisi her tür arızaya müdahale edebilmektedir.

Torbalı televizyon servisnde arıza çözümünde ilk önce tamirle kurtarılmak için uğraşılır, eğer parça onarımı gerçekleşmiyorsa ve değişim gerekiyorsa yapılan işleme ve değişen parçaya 1 yıl servis garantisi sağlamaktayız. 

Şuan için iş alımımız kapalıdır.

Torbalı Televizyon Tamiri

Torbalı Televizyon Servisi

Torbalı televizyon servisi, Lcd, Led tv, Plasma, Oled tv gibi her televizyonunuzu marka model fark etmeksizin tamir imkanı sağlıyoruz. Günümüzde artık her evde en az 1 tane olup hayatımızın bir parçası olmayı başarmış bu cihazlardan vazgeçemediğimiz çok açıktır. İşte böyle durumda Torbalı televizyon tamircisi imdadınıza yetişiyor ve arızalanan cihazlarınıza 24 saat içerisinde servis yönlendirip sizi mağdur durumda bırakmadan arızanızı gidermek için elinden geleni yapıyor. 

Torbalı tv tamircileri arasında ilk sırada gelmektedir. Televizyon servis ekiplerimiz cihazınızı yerinde tamir etmek için elinden geleni yapar eğer arıza orada olmayacak düzeyde ise atölyeye alınıp detaylı şekilde incelemesi yapılır. Arıza bulunup yapıldıktan sonra 24 saat içerisinde sizlere teslimatı sağlanır. Böylelikle artık torbalı televizyon tamiri sizin için daha kolay hale gelmektedir.